J. Bompard akvarell

J. Bompard akvarell
J. Bompard akvarell
J. Bompard akvarell
J. Bompard akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOMPARD, J. (1900-tal): Cap Ferrat, signerad J. Bompard samt påskrift a tergo "En obetydlig tavla, men ett vackert ställe - Cap Ferat", akvarell, 21x31 cm

197418

2013-08-09