Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BOMPARD, J. (1900-tal): Cap Ferrat, signerad J. Bompard samt påskrift a tergo "En obetydlig tavla, men ett vackert ställe - Cap Ferat", akvarell, 21x31 cm
197418
2013-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här