John Boström oljemålning

John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning
John Boström oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOSTRÖM, John (1900-tal): "Vinterlandskap från Västergötland", signerad J. Boström, olja på duk, 30x61 cm

197419

2013-08-09