Nils Landzelius oljemålning
Closed
2013-08-08
197430
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
LANDZELIUS, Nils, Karolin till häst, signerad Nils Landzelius, olja på duk, 46x38 cm