Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KABINETTSKÅP, 1700/1800-tal, fanerad i alm samt rotfaner, bakomliggande inredning i form av bla a lådor, nyckelbussning i ben, höjd 41, 46x23 cm, nycklar finns
Skador
197432
2013-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här