Kabinettskåp 1800-tal

Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal
Kabinettskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KABINETTSKÅP, 1700/1800-tal, fanerad i alm samt rotfaner, bakomliggande inredning i form av bla a lådor, nyckelbussning i ben, höjd 41, 46x23 cm, nycklar finns

Skador

197432

2013-08-08