Spegel sengustaviansk

Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk
Spegel sengustaviansk

Klubbat för:

23 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, träskuren dekor, förgylld, infällda gouacher i över- och understycke med klassicerande scener, höjd 148 cm

Smärre dekorskador

197452

2013-08-08