David Tägtström oljemålning

David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning
David Tägtström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TÄGTSTRÖM, David (1894 -1981), Porträtt av oidentifierad kvinna, signerad och daterad Tägtström, 1923", olja på duk, 92x70 cm

Krackelyrer

197453

2013-08-08