Mandolin

Mandolin
Mandolin
Mandolin
Mandolin
Mandolin
Mandolin
Mandolin
Mandolin

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MANDOLIN, 1900-tal, skölpad och pärlemor inlägg, etui medföljer

Fanérskador, skador

197454

2013-08-08