Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
ARMBANDSUR, stål, Longines, orginalkvitto daterad 1982, quartz, läderband, diameter 35 mm
Urtavla med skador, boett med bruksslitage, ej funktionstestad
197456
2013-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här