Longines armbandsur

Longines armbandsur
Longines armbandsur
Longines armbandsur
Longines armbandsur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

ARMBANDSUR, stål, Longines, orginalkvitto daterad 1982, quartz, läderband, diameter 35 mm

Urtavla med skador, boett med bruksslitage, ej funktionstestad

197456

2013-08-08