Erik Cederberg oljemålning

Erik Cederberg oljemålning
Erik Cederberg oljemålning
Erik Cederberg oljemålning
Erik Cederberg oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CEDERBERG, Erik (1897-1984): Stilleben, signerad och daterad E. Cederberg 1967, med påskrift "Med hj. tack," olja på pannå, 16x17,5 cm

197463

2013-08-08