Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CEDERBERG, Erik (1897-1984): Stilleben, signerad och daterad E. Cederberg 1967, med påskrift "Med hj. tack," olja på pannå, 16x17,5 cm
197463
2013-08-08
Gör en kostnadsfri värdering här