Pierre Zoetterman glisée

Pierre Zoetterman glisée
Pierre Zoetterman glisée
Pierre Zoetterman glisée
Pierre Zoetterman glisée
Pierre Zoetterman glisée
Pierre Zoetterman glisée

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ZOETTERMAN, Pierre (född 1945): "The Princess and the Pea", signerad och numrerad Pierre Zoetterman 3/32, fotograferad 1968, utskriven 2010, gliséeprint, bildyta 52x34 cm

197464

2013-08-08