Palle Nielsen linoleumsnitt
2013-08-08
197466
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (4 st) , linoleumsnitt, signerade och daterade PN, 18x28, 14x20, 17x26, 19,5x18,5 cm