Palle Nielsen linoleumsnitt
2013-08-08
197470
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (4 st) linoleumsnitt, signerade och daterade PN, 17x24,5, 14x19,5, 13,5x19,5 resp 16x25 cm