Palle Nielsen linoleumsnitt

Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt
Palle Nielsen linoleumsnitt

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIELSEN, Palle (Danmark 1920-2000): (4 st) linoleumsnitt, signerade och daterade PN, 16x38, 14x23, 18x20 resp 14x21 cm

197471

2013-08-08