Thea Ekström blandteknik

Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EKSTRÖM, Thea (1920-1988): "Composition," signerad och daterad Ekström 17 II 79, akvarell och tusch, 16,5x14 cm

197502

2013-08-09