Flaska

Flaska
Flaska
Flaska
Flaska
Flaska
Flaska
Flaska
Flaska
Flaska
Flaska

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASKA, fajans, 1900-tal, polykromt bemålad med motiv av figurscener, pip med gängor, höjd ca 15 cm

Nagg, slitage, lok saknas

197505

2013-08-08