Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMOVAR, mässing, Ryssland, omkring 1900, bär rysk stämpel, höjd ca 46 cm
Bucklor, repor
197522
2013-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här