Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
STOLAR, 4 st, barock, omkring 1700, bonad och skulpterad ek och valnöt, skinnklädsel med tryckt dekor
PROVENIENS: Uno Ranch, Göteborg
Skador, lösa delar medföljer
197524
2013-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här