Plafonder 1 par

Plafonder 1 par
Plafonder 1 par
Plafonder 1 par
Plafonder 1 par

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAFONDER, 1 par, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, behängd med slipade doserade prismor, elektrifierad, dekor av kotteknopp, mässing, höjd ca 26, diameter 45 cm

Smärre slitage

197525

2013-08-09