Gustav Holter oljemålning
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
4 500 SEK
Kuvaus
HOLTER, Gustav Emil (Norge, 1859-1940): Motiv från Venedig, signerad och daterad 1917, olja på duk, 106x160 cm
Kuntoraportti
Gulnad
197532
Päivämäärä:
2013-08-09