Gustav Holter oljemålning

Gustav Holter oljemålning
Gustav Holter oljemålning
Gustav Holter oljemålning
Gustav Holter oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

4 500 SEK

Kuvaus

HOLTER, Gustav Emil (Norge, 1859-1940): Motiv från Venedig, signerad och daterad 1917, olja på duk, 106x160 cm

Kuntoraportti

Gulnad

197532

Päivämäärä:

2013-08-09