Skulptur och vas Kosta

Skulptur och vas Kosta
Skulptur och vas Kosta
Skulptur och vas Kosta
Skulptur och vas Kosta
Skulptur och vas Kosta
Skulptur och vas Kosta
Skulptur och vas Kosta
Skulptur och vas Kosta

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad och numrerad 986001, höjd ca 7 cm, VAS, glas, Anna Ehrner, Kosta, numrerad 47956, höjd 19 cm

197542

2013-08-09