Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
SKULPTUR, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad och numrerad 986001, höjd ca 7 cm, VAS, glas, Anna Ehrner, Kosta, numrerad 47956, höjd 19 cm
197542
2013-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här