Bo Löfgren Fågel

Bo Löfgren Fågel
Bo Löfgren Fågel
Bo Löfgren Fågel
Bo Löfgren Fågel
Bo Löfgren Fågel
Bo Löfgren Fågel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LÖFGREN, Bo (född 1936): "Liten vadare", monogramsignerad och numrerad BL 1/3, brons, monterad på träsockel, total höjd 13 cm

197547

2013-08-09