Vincenzo Irolli oljemålning

Vincenzo Irolli oljemålning
Vincenzo Irolli oljemålning
Vincenzo Irolli oljemålning
Vincenzo Irolli oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

11 000 SEK

IROLLI, Vincenzo (Italien, 1860-1942): Flicka i röd sjalett, signerad V. Irolli, olja på pannå, 25x19,5 cm

197555

2013-08-12