Figurin och skulptur bla Åke Holm

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN/SKULPTUR, keramik, 1900-tal, Åke Holm huvudskulptur, signerad, björnunge, Royal Copenhagen, höjd 9-14 cm

197569

2013-08-12