Terrin med lock och lerskål

Terrin med lock och lerskål
Terrin med lock och lerskål
Terrin med lock och lerskål
Terrin med lock och lerskål
Terrin med lock och lerskål
Terrin med lock och lerskål
Terrin med lock och lerskål
Terrin med lock och lerskål
Terrin med lock och lerskål
Terrin med lock och lerskål

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TERRIN med LOCK, LERSKÅL, terrin i fajans, 17/1800-tal, terrinens mått, höjd 21, längd 33 cm, lerskålens höjd 14 cm

Terrin med lagningar, nagg

197572

2013-08-12