Spegel 17/1800-tal

Spegel 17/1800-tal
Spegel 17/1800-tal
Spegel 17/1800-tal
Spegel 17/1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSPEGEL, 17/1800-tal, slät ram med spår av förgyllning, 35x28 cm

Slitage, kompletterad

197584

2013-08-12