Nationalromantisk oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Siaren, signerad a tergo T.H. Wagner, olja på duk, 33,5x25,5 cm

Färgbortfall

197598

2013-08-12