Filmaffisch litografi

Filmaffisch litografi
Filmaffisch litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AFFISCH, efter, Greta Garbo, MGM, J Olsén, litografi, Stockholm 1953, uppklistrad på kartong, 99,5x68,5 cm

Fläckar, skador i bildkant

197601

2013-08-12