Tekanna 1800-talets första hälft
2013-08-12
197608
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TEKANNA, 1800-talets första hälft, bemålad plåt, insatt för te, höjd 24 cm
slitage