Trätavla med skeppsmotiv

Trätavla med skeppsmotiv
Trätavla med skeppsmotiv

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

SKEPPSTAVLA , 1900-tal, "America Boston 1859", olja på pannå, 45x96,5 cm

Slitage, hål

197609

2013-08-12