Spegellampett England

Spegellampett England
Spegellampett England
Spegellampett England
Spegellampett England

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGELLAMPETT, 1700-tal, England, mahogny, med skuren bronserad dekor, ljusarm saknas, 59x30 cm

Ljusarm saknas, skador och lagningar

197640

2013-08-12