Oljemålning & akvarell sekelskifte
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Tyskland, 1800-tal): Porträtt av Otto von Bismarck, daterad a tergo Dresden 1899, bemålat tryck, ca 10x13 cm, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (ca 1900): Porträtt av man i pälsfodrad mantel, akvarell, bildyta 13,5x10 cm
197643
2013-08-12