Konsoler i porslin Meissen

Konsoler i porslin Meissen
Konsoler i porslin Meissen
Konsoler i porslin Meissen
Konsoler i porslin Meissen

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLER med gulddekor, 1 par, porslin, Meissen, 1800-talets andra hälft, höjd 31,5 cm

Skador, lagningar

197650

2013-08-12