Hörnskåp i gustaviansk stil
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, förelaga efter Haupt, fanérad med färgat björk, amaramt, valnöt med flera, förgyllda bronsbeslag, vit carreramarmor skiva, höjd 91, 97x52 cm, nyckel finns
Ett beslag med skador
197659
2013-08-12