Hörnskåp i gustaviansk stil

Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil
Hörnskåp i gustaviansk stil

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, förelaga efter Haupt, fanérad med färgat björk, amaramt, valnöt med flera, förgyllda bronsbeslag, vit carreramarmor skiva, höjd 91, 97x52 cm, nyckel finns

Ett beslag med skador

197659

2013-08-12