Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SKÅP, 2 delat, 1800 talets första hälft, bemålad furu, daterad på insidan 1808, höjd 196, 124x56 cm
Slitage, ej orginal målning
197663
2013-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här