Pierre Abadie-Landel blandteknik
2013-08-12
197666
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
Pierre ABADIE-LANDEL (Frankrike 1896-1972): Barscen, monogramsignerad i trycket AL och handsignerad Abadie Landel, akvarellerad litografi, bildyta 31x24,5 cm