Weikko Kuuzela oljemålning

Weikko Kuuzela oljemålning
Weikko Kuuzela oljemålning
Weikko Kuuzela oljemålning
Weikko Kuuzela oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUUZELA, Weikko (född 1950): "Ikaros", signerad och daterad Kuuzela 1998, olja på kartong, 38x20 cm

197667

2013-08-12