Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
NORSBO, Hans (1897-1955): Söderkåkar, signerad och daterade Hans Johansson 1936, torrnålsgravyr, 20,5x15,5 cm
Hans Norsbo bytte senare namn från Johanson till Norsbo
197672
2013-08-12