Hans Nordsbo torrnål

Hans Nordsbo torrnål
Hans Nordsbo torrnål
Hans Nordsbo torrnål
Hans Nordsbo torrnål

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

NORSBO, Hans (1897-1955): Söderkåkar, signerad och daterade Hans Johansson 1936, torrnålsgravyr, 20,5x15,5 cm
Hans Norsbo bytte senare namn från Johanson till Norsbo

197672

2013-08-12