Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, Stockholmsarbete, fanerad i mahogny, beslag i mässingsplåt, höjd 83, 115x52 cm
Fanerskada
197686
2013-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här