Pendyl Mourey

Pendyl Mourey
Pendyl Mourey
Pendyl Mourey
Pendyl Mourey
Pendyl Mourey
Pendyl Mourey
Pendyl Mourey
Pendyl Mourey

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, förgylld zink, märkt PH Mourey, höjd 58 cm pendel och nycklar finns

197725

2013-08-13