Celina Runeborg oljemålning

Celina Runeborg oljemålning
Celina Runeborg oljemålning
Celina Runeborg oljemålning
Celina Runeborg oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNEBORG, Celina (1900-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad C. Runeborg -48, olja på duk, 65x54 cm

197727

2013-08-13