FIguriner

FIguriner
FIguriner
FIguriner
FIguriner
FIguriner
FIguriner

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 1 par, biskvi, polykromt bemålade, i form av dam och herre, 49 cm

Lagningar, skador

197735

2013-08-13