Edith Gert oljemålning
2013-08-13
197740
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GERT, Edith (Danmark, född 1906): Stillebenmed vindruvor, signerad E Gert, olja på duk, 67x96 cm