Bordslampfot alabaster mässing

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPFOT, 1900-talets första hälft, alabaster med mässingsdetaljer, i form av kolonn, höjd 57 cm

Ytslitage på alabastern

197755

2013-08-13