Religiös målning 1800-tal

Religiös målning 1800-tal
Religiös målning 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt 1800-tal): Jesus botar en blind man, målning på duk limmad på glas, 32x25 cm

Mindre skador på glas, dukskador

197768

2013-08-13