Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt 1800-tal): Jesus botar en blind man, målning på duk limmad på glas, 32x25 cm
Mindre skador på glas, dukskador
197768
2013-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här