Dantestolar 1 par

Dantestolar 1 par
Dantestolar 1 par
Dantestolar 1 par
Dantestolar 1 par
Dantestolar 1 par
Dantestolar 1 par
Dantestolar 1 par
Dantestolar 1 par

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOL, 1 par, "Dantestol", skuren dekor med lejonmaskaroner, valnöt, sits och rygg i läder

Slitage, en stol med spricka, ett armlän med lagning

197770

2013-08-13