Teservis silver

Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver
Teservis silver

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TESERVIS, 3 dlr, silver, London, godronnerad dekor, sockerskål samt mjölkkanna invändigt förgyllda, höjd 10,5-18 cm, total vikt ca 1455 g

Bucklor, slitage, handtag med löst fäste

197773

2013-08-13