Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SERVERINGSVAGN, J-H Fabrikerna, Sävsjö, 1950/60-tal, teakfanér, diameter 46, höjd 68 cm
Slitage, skiva med märken
197778
2013-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här