Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SERVERINGSVAGN, J-H Fabrikerna, Sävsjö, 1950/60-tal, teakfanér, diameter 46, höjd 68 cm

Slitage, skiva med märken

197778

2013-08-13