Louis Poulsen PH Hat väggarmaturer

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, PH hat, Poul Henningsen för Louis Poulsen, vitlackad metall, rosafärgad reflektor, diameter 30 cm

Bruksslitage, smärre bucklor

197779

2013-08-13