Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGLAMPOR, 1 par, PH hat, Poul Henningsen för Louis Poulsen, vitlackad metall, rosafärgad reflektor, diameter 30 cm
Bruksslitage, smärre bucklor
197779
2013-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här