Stegpall

Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall
Stegpall

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

STEGPALL, 1950-tal, Axells, lackerade stål ben och trä, höjd 60 cm

Slitage

197787

2013-08-13