Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARTINAU, Maria (1847-1914), troligen: Pojkporträtt, signerad och daterad 15/6 1876, olja på duk, 49x41 cm

Retuscher, omfattande färgbortfall

197796

2013-08-13