Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARTINAU, Maria (1847-1914), troligen: Pojkporträtt, signerad och daterad 15/6 1876, olja på duk, 49x41 cm
Retuscher, omfattande färgbortfall
197796
2013-08-13
Gör en kostnadsfri värdering här